Bestyrelsen

Mailadresse til bestyrelsen: bestyrelsen@kajakklubbenstrommen.dk

Flemming Larsen

Flemming Larsen

Formand - kontaktperson til Byggeudvalget og Kajakudvalget

Tlf.: 4241 1920 flemming@outdoorsports.dk
Ole Holmgaard

Ole Holmgaard

Suppleant, kontaktperson til børn- og ungeudvalget
Tlf.: 3068 8106
ole.holmgaard13@pc.dk

Thorkild Christensen

Thorkild Christensen

Suppleant, kontaktperson til Aktivitetsudvalget
Tlf.: 4234 8103
tchsch@mail.dk

Simon L. Kristensen

Simon L. Kristensen

Næstformand - kontaktperson til Idrætsudvalget og Byggeudvalget

Tlf.: 2920 1830
simon.l.kristensen@hotmail.dk

Søren Egebjerg

Søren Egebjerg

Bestyrelsesmedlem - kontaktperson til Hus- og materialeudvalget, Byggeudvalget og Svagstrømmen

Tlf.: 4027 3057
see-hydrotech@mail.dk

Jette Steenstrup

Jette Steenstrup

Kasserer - kontaktperson til Økonomiudvalget og Sponsorudvalget

Tlf:: 2482 3240
benjet18d@outlook.dk

Karl Hvingelby

Karl Hvingelby

Bestyrelsesmedlem - kontaktperson til Økonomiudvalget

Tlf.: 4225 5888
karl.hvingelby@hotmail.com

Annette Hvenegaard

Annette Hvenegaard

Bestyrelsesmedlem - kontaktperson til Instruktørudvalget

tlf.: 3024 8788
mail: annette.hvenegaard@me.com

Helle Knudsen

Helle Knudsen

Bestyrelsesmedlem - kontaktperson vedr. kommunikation

Tlf.: 2163 3357
hellesemail@yahoo.dk

Diverse ansvarsområder:

Ansvarsområde/aktivitet Navn
1/5-22 Boostcamp Helle og Preben Højte
17-18/6-22 Indvielse af klubhus Bente Meunier og Torkild
27/8-2022Klubevent Simon og Torkild
Handicap 2022 Simon og Ole
Medlemsmøde (efterår 2022) Aktivitetsudvalg og bestyrelsen
Dagorden til bestyrelsesmøder Helle
Conventus, ind/udmeling, regisrering
Memberlink
Lokale- og medlems-tilskud
Medlemsindberetning
 Karl
Bestilling af svømmehal
Tøj til instruktører
Førstehjælpskurser
Annette
Bookning af lokaler Jette
IT-ansvarlig ?
(Preben Højte følger op på, hvad vi pt. har af div. koder til div. systemer)